Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Wilimowo - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Wołowno

Wołowno(Wilimowo + 11 km)

299 000 zł12 315 m² 24,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża działka z warunkami zabudowy w Wołownie. Oznaczenie granic działki na zdjęciach jest orientacyjne. Otoczenie Nieruchomość znajduje się w Wołownie, gmina Jonkowo, około 16 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Mątki

Mątki(Wilimowo + 2 km)

299 000 zł7 850 m² 38,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferuję niezwykle urokliwą działkę rolną o powierzchni 7850 m , położoną w spokojnej i zielonej części miejscowości Mątki. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie Cerkiewnik

Cerkiewnik(Wilimowo + 11 km)

1 525 000 zł15 220 m² 100,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży atrakcyjnej działki w miejscowości Cerkiewnik, z własną ponad 100 metrową linią brzegową jeziora Limajno. Okolica wyjątkowo cicha i spokojna nad jeziorem nazywanym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Smolajny

Smolajny(Wilimowo + 24 km)

109 500 zł3 000 m² 36,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o tym, by rano wypić kawę w ogrodzie zamiast na balkonie? Masz dość hałasu sąsiadów i chcesz, aby Twoje dzieci miały przestrzeń do zabawy na świeżym powietrzu? Ta działka to.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Dągi

Dągi(Wilimowo + 11 km)

185 000 zł1 530 m² 120,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1530 m Dągi, obręb dywity 372/43 | blisko jeziora | 10 km od Olsztyna Szukasz miejsca pod budowę domu w spokojnej, zielonej okolicy, ale z szybkim dojazdem do miasta? Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Trękus

Trękus(Wilimowo + 19 km)

245 000 zł2 217 m² 110,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malownicza działka o powierzchni 2.217 m2 położona w miejscowości Trękus. Wieś jest znakomicie skomunikowana z Olsztynem (9 km). Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana uzbrojona Silice

Silice(Wilimowo + 20 km)

346 200 zł1 154 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro gut nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek rolnych z warunkami zabudowy, położonych w urokliwej miejscowości Silice. Szczegóły Oferty: lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Barczewko

Barczewko(Wilimowo + 16 km)

269 000 zł3 802 m² 70,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 3802 m , położona w urokliwej miejscowości Barczewko (gmina Barczewo). To propozycja dla osób, które szukają harmonii między.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 500 m² 93,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Masz już plan na swój dom? Mamy dla Ciebie działkę pod jego zabudowę! Położona w miejscowości Jonkowo na Osiedlu Leśnym - powierzchnia 1500 m2. Obejrzyj film:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie Studzianka

Studzianka(Wilimowo + 23 km)

970 000 zł64 700 m² 14,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Lokalizacja: studzianka, gm. Jeziorany (powiat olsztyński) Powierzchnia: 64 700 m (6,47 ha) Numer ewidencyjny: 157 oraz 134/3, obręb Studzianka Przeznaczenie: zabudowa zagrodowa Status prawny: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Wilimowo

Wilimowo,warmińsko-mazurskie

3 500 000 zł128 852 m² 27,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż siedlisko o powierzchni 12,88 ha zabudowane domem mieszkalnym z 2008 roku o powierzchni całkowitej 340 m2 , użytkowej 230 m2 plus budynek drewniany ( stajnia koni).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Wilimowo

Wilimowo,warmińsko-mazurskie

300 000 zł11 500 m² 26,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Warkały, działka pod inwestycję!,11500 metrów kw terenu leśnego, wykarczowanego, działka oddalona o 6 km od centrum Olsztyna, w kierunku na Moroąg, z możliwością wybudowania siedliska.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij